Karla huoltaa kaikki autot

Yhteystiedot
Karla autohuolto

Varaa aika huollolle mihin tahansa Karlan toimipisteelle. Karla autohuollon palvelut löydät jo seitsemältä paikkakunnalta.

Toimipisteiden yhteystiedot

Autokorjaamoissamme huollamme ja korjaamme kaikki autot, merkistä riippumatta.

Karla huittinen

Takkulantie 2,
32700 Huittinen
MA-PE 08.00-16.30
karla.huittinen@sok.fi
0290098240

Karla kankaanpää

Asemakatu 1,
38700 Kankaanpää
MA-PE 08.00-16.30
karla.kankaanpaa@sok.fi
0290098220

Karla Mikkeli

Hietakatu 7,
50100 Mikkeli
MA-PE 08.00-16.00
karla.mikkeli@sok.fi
0107641650 

Karla Lohja

Maksjoentie 8-9,
08200 Lohja
MA-PE 07.00-17.00
karla.lohja@sok.fi
07530405230

Karla Pori mäkipuistontie

Mäkipuistontie 5,
28430 Pori
MA-PE 08.00-16.30
karlamp.pori@sok.fi
0290098180

Karla Pori tikkula

Tikkulantie 4,
28100 Pori
MA-PE 08.00-17.00
karla.pori@sok.fi
0290098200

Karla Rauma

Metallitie 2,
26100 Rauma
MA-PE 08.00-16.30
karla.rauma@sok.fi
0290098260

Karla Savonlinna

Mertajärventie 4,
57220 Savonlinna
MA-PE 07.30-16.30
karla.savonlinna@sok.fi
0107641640

Miksi kannattaa valita Karla

Asiakasomistajana saat paitsi erinomaisia etuja, myös Bonusta kaikista ostoista, huollon palveluista ja tarvikkeista. Lisäksi maksamalla Karlassa S-Etukortilla saat myös maksutapaetua 0,5%.

Bonusta ja maksutapaetua

Saat bonusta kaikista ostoista, huollon palveluista ja tarvikkeista. Lisäksi maksamalla Karlassa S-Etukortilla saat myös maksutapaetua 0,5%.

Joustavat maksuvaihtoehdot

Saat jopa 12 kk korotonta maksuaikaa

Lue lisää

Edullinen sijaisauto

Saat edullisesti sijaisauton huollon tai korjauksen ajaksi.

Vaihtuvat tarjoukset

Karlasta saat ajankohtaisia etuja

Huollot sähköiseen huoltokirjaan

Huoltojen kirjaus sähköiseen huoltokirjaan

Karla tieturva

Karla tieturva on apunasi ongelmatilanteissa 24/7 vuoden ympäri

Lue lisää

Anna palautetta

Anna palautetta tai tiedustele lisätietoja.

Pakollinen

14 + 7 =